Dokument obsahuje prohlášení o přístupnosti webové prezentace

 

Webová prezentace seniori-navysluni.cz,  příspěvkové organizace Domov Na Výsluní, Hořovice, poskytovatel sociálních služeb je vytvořena tak, aby splnila pravidla tvorby přístupného webu. Forma uveřejňovaných informací je v souladu s zákonem č. 99/2019 Sb, o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

 

Web je tvořen podle specifikace HTML5 a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah a forma jsou odděleny pomocí CSS. Web je tak možné používat na různých výstupních zařízeních. Velikost písma je definována v relativních jednotkách, aby bylo možno písmo zvětšovat či zmenšovat pomocí prohlížeče.

 

Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

 

INFORMACE PREZENTOVANÉ V JINÝCH FORMÁTECH

 

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu označeny.

 

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

 

  • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC(X), XLS(X), PPT(X) – solečnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF – dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

KONTAKT NA SPRÁVCE WEBU

 

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru – radovan@totweb.cz. Tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se této webové prezentace.

Domov Na Výsluní, Hořovice
Pražská 932
268 01 Hořovice
IČO: 70539456
DIČ: CZ70539456

Recepce: 311 514 895
mobil tel.: 722 483 242
email: info@seniori-navysluni.cz

Prohlášení o přístupnosti

 

© 2019 www.seniori-navysluni.cz | Powered by www.totweb.cz Profesionální řešení webů.